3 novinky ve světě vibračních brusek

Brusky s vibrační funkcí jsou velmi rozšířené zejména v komunitě truhlářů a lidí, kteří rádi pracují se dřevem, ať už profesionálním způsobem nebo doma ve své dílně. Používá se většinou ve fázi dokončování tohoto typu projektů, před tím, než produkt ze dřeva hodláme lakovat nebo barvit, musíme provést potřebnou povrchovou úpravu a dřevo řádně opracovat a obrousit. Kterou brusky značky blackdecker byste si do své dílny vybrali vy?

Bruska

  1. Bruska na drobné detaily – tvarovaná tak, abyste se s její pomocí dostali i do těch nejméně přístupných míst nebo záludných okrajů dřevěného nábytku.
  2. Bruska pro 1/3 listu brusného papíru – potřebujete brousit ještě rychleji a čistěji? Tento typ je jako stvořený pro profíky, kteří ocení zejména duální ventilační systém a praktické odsávání prachu.
  3. Pásková bruska – má tvar malé pilky, ale brousí jedna báseň. Její úzké rameno využijete k rychlému odběru materiálu, zejména ve velmi úzkých prostorách. Navíc si můžete pořídit některé z přídavných ramen. Tento kousek vás ohromí svou lehkostí a navíc spolehlivostí.
  4.