Postavíme dům na klíč

Dnešní uspěchaná doba má nový trend. Tímto trendem jsou dřevostavby. Můžeme směle říct, že tento typ stavby je stavbou budoucnosti a to díky ekonomickému a ekologickému hledisku. Její technologie je ideální k zvyšování nároků na úsporu energie a to vše v souladu s přírodou.
Nabídka typových montovaných domů je velmi pestrá. Splňuje veškeré požadavky vašich představ. Pokud si nevyberete z katalogů již navržených domů tak vašim návrhům se meze nekladou. Dřevostavby jsou velice kreativní možnost výstavby Vašeho domu snů. Má velmi mnoho kladů jako např. velmi rychlou a rovnoměrnější výhřevnost prostoru, čímž se samozřejmě snižují náklady na energii. K energetickým úsporám taktéž dopomáhá dvouvrstvá izolace. Obvodové stěny mají zvýšený tepelný odpor. Rychlost a nenáročnost stavby taktéž ovlivňuje konečnou cenu. Při porovnání klasické zděné stavby je použitý materiál méně toxický, či přímo toxiny z okolí eliminuje. Jedním z častých dotazů na bezpečnost je hořlavost dřeva. U těchto staveb jsou však požity nejmodernější technologie pro zpomalení hoření. Taktéž lze oproti zděné stavbě lépe předpokládat povahu požáru. Tudíž nejsou žádné důvody pro obavy a naopak výhody těchto staveb jsou poměrem výkon, cena, bezpečnost a úspora dokonalé. Co se týče statiky je zde použito řezivo s vlastním statickým řešením. Stavební práce jsou na sebe vázané a nelze nic opomenout. Od zahájení stavebních činností lze za pár týdnů již bydlet ve svém.

Spokojenost

Rychlá a nenáročná realizace oslovuje stovky spokojených klientů. Chcete nízkoenergetické kvalitní bydlení? Dřevostavby jsou ideální volba, která naplní vaše očekávání a představy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup